Movies
Ratings
40
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 2.0