Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Ghost GameRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.5
Double PattyRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Liberated: The New Sexual RevolutionRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Red Velvet Happiness Diary : My Dear, ReVe1uv in CinemasRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5