Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Love, Take TwoRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5
Busted! Season 2Rated ★ 3.0
Busted! Season 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Busted! Season 1Rated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0