Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0