Movies
Ratings
171
Blinky™Rated ★ 4.5
LockoutRated ★ 1.5
Doomsday BookRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5