Titles you rated
Love Deeply!Rated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
GirlsRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0