Movies
Ratings
116
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Real SteelRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 2.0