Titles you rated
- Hey Yo YorangRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- Soul EaterRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 1.5- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 2.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Fruits BasketRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.0