Movies
Ratings
60
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0