Titles you rated
Black WidowRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0