Movies
Ratings
242
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0