Series
Ratings
67
NARUTORated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 5.0
Case ClosedRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0