Movies
Ratings
87
The President's BarberRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0