Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0
Shooting StarsRated ★ 0.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 1.5
I Live AloneRated ★ 1.0
One PieceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5