Titles you rated
SupermanRated ★ 5.0
AuditionRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5