Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0