Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0