Titles you rated
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The ExperimentRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Death Becomes HerRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 2.0
Superman IIIRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Our TownRated ★ 3.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 4.0