Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0