Series
Ratings
258- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.0
Lupin the ThirdRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 2.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Presents: DiabolicalRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 2.5
The BoysRated ★ 3.5- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 2.5
- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 2.5
- DexterRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5