Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 2.5