Titles you rated
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.0
ExitRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 1.5
SullyRated ★ 1.0