Series
Ratings
13
H.I.TRated ★ 5.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0