Movies
Ratings
589- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 0.5
MantisRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 1.5
Terminator SalvationRated ★ 1.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.5