Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0