Movies
Ratings
124
CommitmentRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5