Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
What Jennifer DidRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
Black HouseRated ★ 2.5
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 3.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
[REC]Rated ★ 3.0