Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0