Movies
Ratings
163
Set Me FreeRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
The HustleRated ★ 3.5
Ode to JoyRated ★ 4.5
After My DeathRated ★ 4.5
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 5.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 1.0
The House BunnyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 2.5
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5