Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The PianoRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0