Series
Ratings
793- Star in My HeartRated ★ 5.0
- One Million RosesRated ★ 5.0
- Angel's KissRated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 5.0- Revenge and PassionRated ★ 1.0
- The Wedding PlannerRated ★ 1.0
- Sweet BearRated ★ 1.0
- Scorched Rice Teacher and Seven PotatoesRated ★ 1.0
- Cute or CrazyRated ★ 1.0
- Land of RainRated ★ 1.0
- LieRated ★ 1.0
Color of WomanRated ★ 1.0- Kyung Sook's FatherRated ★ 1.0
- SomedayRated ★ 1.0
Golden AppleRated ★ 1.0
Iron Lady ChaRated ★ 1.0