Titles you rated
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 2.0
JinRated ★ 4.0
Lunch QueenRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0