Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
DuneRated ★ 1.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 1.0
CruellaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
GarfieldRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5