Series
Ratings
26
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5