Movies
Ratings
32
MaleficentRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Chernobyl DiariesRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.5