Movies
Ratings
141
I Am SamRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.0