Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0