Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0