Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Shadowless SwordRated ★ 0.5
SkylineRated ★ 0.5
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 4.0