Series
Ratings
37
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
Friends Season 4Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5