Movies
Ratings
253
Shark TaleRated ★ 1.0
JobsRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.0- NEVERLANDRated ★ 2.0
Drunken Master IIRated ★ 2.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 1.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 3.5
League of GodsRated ★ 3.0
The Monkey King 2Rated ★ 3.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
The Monkey KingRated ★ 2.0
InkheartRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 2.0
GoosebumpsRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Nim's IslandRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 0.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0