Series
Ratings
48
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 1.0- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0
Dexter's LaboratoryRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 2.0
You vs. WildRated ★ 1.5- TeletubbiesRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 1.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
NCISRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0