Series
Ratings
20
Voice season1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 3.0