Titles you rated
Jurassic HuntRated ★ 0.5- 점박이 한반도의 공룡2 : 새로운 낙원Rated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Poseidon RexRated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0