Series
Ratings
18
My Fair LadyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0