Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0