Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
3-IronRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0