Movies
Ratings
530
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0