Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5