Movies
Ratings
27 Now You See MeRated ★ 3.0 Now You See MeRated ★ 3.0
 DisturbiaRated ★ 4.0 DisturbiaRated ★ 4.0
 The Butterfly EffectRated ★ 5.0 The Butterfly EffectRated ★ 5.0
 DeadpoolRated ★ 4.5 DeadpoolRated ★ 4.5
 Get OutRated ★ 5.0 Get OutRated ★ 5.0
 CocoRated ★ 4.5 CocoRated ★ 4.5
 Inside OutRated ★ 5.0 Inside OutRated ★ 5.0
 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0 Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
 LimitlessRated ★ 3.5 LimitlessRated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 4.0 New WorldRated ★ 4.0
 BreathlessRated ★ 3.5 BreathlessRated ★ 3.5
 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0 1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 IdentityRated ★ 4.0 IdentityRated ★ 4.0
 The TransporterRated ★ 3.5 The TransporterRated ★ 3.5
 MissingRated ★ 2.5 MissingRated ★ 2.5
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
 The AvengersRated ★ 3.0 The AvengersRated ★ 3.0
 TwentyRated ★ 4.5 TwentyRated ★ 4.5
 Step UpRated ★ 3.5 Step UpRated ★ 3.5